Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

Brillux BRILLUX SPRUHLACK 1065 GRUNT IZOLACYJNY 400ml

BRILLUX SPRUHLACK 1065 GRUNT IZOLACYJNY 400ml

44,28 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Sprühlack Isoliergrund 1065 szybkoschnący, o bardzo dobrej izolacji, mat, biały, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz

  • Polityka bezpieczeństwa i regulamin sklepu Polityka bezpieczeństwa i regulamin sklepu
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Właściwości - specjalny preparat gruntującoizolacyjny na bazie żywicy akrylowej, o dobrej przyczepności - do stosowania wewnątrz i na zewnątrz - mat -

Funkcja natrysku 360°, równiez do aplikacji nad głowa - szybkoschnący - zapewnia izolację plam z tłuszczu, smoły i sadzy oraz wyschniętych plam z wody oraz nikotyny - do powlekania wszystkimi farbami dyspersyjnymi Brillux .

Zakres zastosowania Do szybkiej i bezpiecznej izolacji np. tynków, betonu, kamienia, drewna, płyt twardych i nieuszkodzonych powłok z farb dyspersyjnych w pomieszczeniach i na zewnątrz. Zwłaszcza do miejscowej izolacji pojedynczych plam. Również do stosowania na styropianie.

Opis materiału Kolor: biały Stopień połysku: mat Produkt bazowy: specjalne połączenie substancji wiążących (żywica akrylowa) Temperatura zapłonu: < 0 °C Gęstość: ok. 0,773 g/cm³ Opakowanie: 400 ml puszka Stosowanie Aplikacja Dobrze wstrząsnąć Sprühlack Isoliergrund 1065, przynajmniej przez 3 minuty od usłyszenia dźwięku kulki mieszającej. Wykonać próbkę natrysku i skontrolować kolor lakieru. Równomiernie spryskać powierzchnie dwa razy krzyżowo z odległości ok. 15-20 cm.

Działanie izolacyjne Sprühlack Isoliergrund 1065 jest zależne od sytuacji obiektu i warunków schnięcia na miejscu. W celu zapewnienia odpowiedniej obróbki na podłożach problematycznych zalecamy wykonanie próbki materiału. Wydajność Ok. 200 ml/m² na warstwę. Grubość warstwy po 2 spryskaniach ok. 40–50 µm. Dokładne wartości zużycia można ustalić, wykonując aplikację próbną na danym obiekcie. Temperatura aplikacji Nie obrabiać w temperaturze otoczenia i obiektu poniżej +10 °C. Korzystne warunki w temperaturze od +20°C do +25°C. Schnięcie (+20°C, 65% wilg. wzgl.) Pyłosuchy po ok. 10 minutach. Całkowicie suchy po ok. 12 godzinach. Po upływie ok. 3 godzin na powierzchnie można nakładać farby dyspersyjne. W przypadku niższych temperatur i/lub większej wilgotności powietrza należy uwzględnić dłuższy czas schnięcia.

210650400

  • Polityka bezpieczeństwa i regulamin sklepu Polityka bezpieczeństwa i regulamin sklepu
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Zobacz także