- Nowy
Uchwyt do ukosowania płytek SOK&MAN | Szlifowanie wąskich płytek
Uchwyt SOK&MAN do ukosowania i szlifowania wąskich płytek ceramicznych. Wyprodukowany w Polsce z wytrzymałego tworzywa metodą druku 3D. Rozwiązuje problem niebezpiecznej obróbki małych fragmentów płytek.
Uchwyt SOK&MAN do ukosowania płytek – bezpieczna obróbka wąskich fragmentów
Każdy glazurnik zna ten problem: szlifowanie wąskich pasków płytek to ryzykowna operacja. Mały fragment wymyka się z rąk, szlifierka jest trudna do kontrolowania, a palce są zbyt blisko tarczy. Uchwyt SOK&MAN do ukosowania płytek eliminuje to zagrożenie – zapewnia pewny chwyt podczas ukosowania i szlifowania wąskich odcinków płytek ceramicznych.
Dlaczego glazurnicy wybierają uchwyt SOK&MAN?
Uchwyt został zaprojektowany specjalnie z myślą o trudnych pracach wykończeniowych – ukosowaniu, szlifowaniu i trójwymiarowym obciąganiu płytek. Wyprodukowany w Polsce metodą druku 3D z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Daje pełną kontrolę nad płytką przy minimalnym ryzyku zetknięcia rąk z obracającą się tarczą.
Główne zalety uchwytu:
- Bezpieczna obróbka – trzyma płytkę z dala od tarczy szlifierki
- Pewny chwyt – eliminuje ryzyko wytrącenia płytki podczas szlifowania
- Wszechstronny – nadaje się do ukosowania, szlifowania i trójwymiarowego fazowania
- Wysoka jakość – druk 3D z twardego tworzywa, produkcja polska
- Lekki i poręczny – waga 0,2 kg, wysokość 5 cm
Co zawiera zestaw?
Zestaw zawiera 1 uchwyt SOK&MAN do ukosowania i szlifowania płytek ceramicznych.
Parametry techniczne:
- Materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne (druk 3D)
- Wysokość produktu: 5 cm
- Waga: 0,2 kg
- Kraj produkcji: Polska
- Kod producenta: WW2356Y4
Bezpieczeństwo pracy to podstawa. Uchwyt SOK&MAN to niezbędne wyposażenie każdego glazurnika wykonującego precyzyjne cięcia wykończeniowe.