Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

LED FESTOOL PLANEX- Tuning- Gregor2707
LED FESTOOL PLANEX- Tuning- Gregor2707

LED Set FESTOOL PLANEX- Tuning- Gregor2707 Zestaw

380,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Gotowy zestaw oświetlenia do montażu na  maszynie Festool Planex 1. Nasz produkt zainspirował wiele firm w tym firmę Festool aby w następcy Planexa 1 czyli w Planex 2 zamontować podobne oświetlenie. Montując tę lampę nie stracisz gwarancji.  Lampa nie ingeruje w elektronikę maszyny. Montaż jest prosty i poradzi sobie z nim każdy.

Typ

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

Profesjonalny zestaw oświetlenia do Festool Planex 1.

OPTYMALNE OŚWIETLENIE: Przy każdej pracy związanej z wykończeniem dobre oświetlenie to jeden z ważniejszych elementów, który ma wpływ na jej efekt. Nasza lampa doświetlająca miejsce pracy troszczy się o IDEALNE doświetlenie i ułatwia prace remontowe. 

NAJLEPSZY WYNIK: Z naszą lampą znacznie poprawisz jakość szlifowanej powierzchni. Dzięki super jasnym LED-om dostrzeżesz każdy detal. Praktyczne oświetlenie LED włącza i wyłącza się wraz z uruchomieniem lub wyłączeniem maszyny. 

WYJĄTKOWO WYGODNY: Przy klasycznych halogenach trzeba cały czas zwracać uwagę na to aby je wciąż przestawiać. Przy naszej lampie tego nie ma. W promieniu około 100cm światło jest tam gdzie jest najbardziej potrzebne a więc przy talerzu Twojej szlifierki.

PROSTY MONTAŻ:  Z instrukcją dostarczaną wraz z produktem montaż jest bardzo prosty. Montaż trwa około 30 minut i jego efekt możecie zaobserwować natychmiast. Przez montaż oświetlenia nie stracicie gwarancji producenta ponieważ, nie ingeruje ona w elektronikę urządzenia.

ZAKRES DOSTAWY: Zestaw zawiera obręcz z tasmą LED i przeźroczystą matową szybką, zasilacz, oraz instrukcję montażu w siedmiu językach.

 Koniec z przewracającymi się w czasie pracy halogenami i przestawianiem lampy. Gregor 2707 to nazwa tego modelu od jego pomysłodawcy. Genialnego wynalazcy z Międzyrzecza.  Ta wersja jest nieco ulepszona i testowana przez wiele lat.  A jak to działa? Zobacz sam na filmie na YT.

.


Specyficzne kody

ean13
5903981670703
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.