Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy
;
  • Kraft Tool USA Szpachelka 6" DW733

Kraft Tool USA Szpachelka 6" DW733

77,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.
Ilość

Ten przedmiot został sprzedany

55
razy

Liczba użytkowników oglądających ten produkt

4

Szpachelka wykonana cała ze stali nierdzewnej. Lekka jak piórko, ale mocna jak wół! Bez rdzy! Ostrze i uchwyt ze stali nierdzewnej  wykonany jest z jednego kawałka materiału o  wielkiej wytrzymałości i trwałości. Polerowane 6" ostrze jest idealne do malarskich i kartonowo-gipsowych zastosowań. Bez nitów, wyprofilowany uchwyt wygodny i łatwy do złapania. Okrągły otwór pozwala na łatwe przechowywanie.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Szpachelka 6" wykonana z jednego kawałka stali nierdzewnej. Model DW 733. Szerokość 152mm. Waga 180g