Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy
;

Kraft Tool USA Szpachelka 6" DW733PF

87,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.
Ilość

Ten przedmiot został sprzedany

24
razy

Liczba użytkowników oglądających ten produkt

8

Szpachelka 6" wykonana z jednego kawałka stali nierdzewnej. Model DW 733PF . Szerokość 152mm. Waga 180g

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Szpachelka wykonana cała ze stali nierdzewnej. Lekka jak piórko, ale mocna jak wół! Bez rdzy! Ostrze i uchwyt ze stali nierdzewnej  wykonany jest z jednego kawałka materiału o  wielkiej wytrzymałości i trwałości. Polerowane 6" ostrze jest idealne do malarskich i kartonowo-gipsowych zastosowań. Bez nitów, wyprofilowany uchwyt wygodny i łatwy do złapania. Okrągły otwór pozwala na łatwe przechowywanie.