Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

Flugger Fiona Wallpaper Remover 1L  Do Usuwania Tapet

Flugger Fiona Wallpaper Remover 1L Koncentrat Do Usuwania Tapet

81,82 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Korzyści

Koncentrat do usuwania tapet. Ułatwia usuwanie tapet. Skraca trudną pracę jaką jest pozbywanie się tapet z powierzchni ścian i sufitów.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

flugger wallpaper remover

Opis Produktu

Fiona Wallpaper Remover to skuteczny koncentrat firmy Flugger, przeznaczony do usuwania tapet. Ten produkt jest specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić proces usuwania tapet, bez konieczności ciężkiego i męczącego drapania. Jego składniki aktywne skutecznie rozpuszczają klej użyty do przyklejania tapety, co pozwala na łatwe i szybkie usunięcie tapety bez pozostawiania śladów. Flugger Fiona Wallpaper Remover jest łatwy w użyciu, wystarczy rozcieńczyć go zgodnie z instrukcjami na opakowaniu i nałożyć na zadrapaną lub naciętą powierzchnię tapety, pozostawić na odpowiedni czas, a następnie łatwo usunąć tapetę przy pomocy szpachelki lub specjalnego narzędzia do usuwania tapet. Produkt jest bezpieczny dla użytkownika i środowiska, a jego skład jest bezpieczny dla ścian. Fiona Wallapaper Remover warto użyć, jeśli planujesz remont i chcesz szybko i łatwo pozbyć się starej tapety


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.