Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

Kerakoll Bioflex Klej do Glazury C2 TE do Dużych Formatów

Kerakoll Bioflex Klej do Glazury C2 TE do Dużych Formatów

67,65 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Elastyczny klej mineralny, do wysokiej klasy klejenia gresu porcelanowego, ceramiki i kamieni naturalnych, przy zerowym spływaniu pionowym i długim czasie otwartym, mrozoodporny. Ekokompatybilny o najniższej zawartości dodatków chemicznych.

  • Odpowiedni do dużych formatów do 60 cm
  • Odpowiedni do podłóg ogrzewanych
  • Wodo‑ i mrozoodporny
Rozmiar
Kolor

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

• Z BENTONITEM MINERALNYM. Bioflex® zawiera ekskluzywny bentonit mineralny, który w kontakcie z wodą zarobową przekształca się w wysoce tiksotropowy klej, utrzymujący kształt i grubość warstwy pod płytką oraz gwarantuje niezrównanie łatwe nakładanie.

• Z WAPNEM NATURALNYM NHL. Bioflex® zawiera cement mineralny ulepszony naturalnym wapnem hydraulicznym NHL, które nadaje większą plastyczność i lekkość nakładania. Zapobiega gęstnieniu i tężeniu oraz redukuje konieczność użycia dodatków chemicznych.

• Z LATEKSEM ROŚLINNYM. Bioflex® zawiera składniki pochodzenia roślinnego, które poprawiają obrabialność i czas otwarty. Bioflex® z najniższą zawartością dodatków chemicznych nie wydziela niebezpiecznych substancji ani nieprzyjemnych zapachów.

Nanoszenie

Dla uzyskania maksymalnej przyczepności nanieść taką warstwę kleju, która zapewni całkowite pokrycie. W przypadku płyt wielkoformatowych, płytek prostokątnych o boku > 60 cm oraz płytek pocienionych może zaistnieć potrzeba naniesienia kleju również bezpośrednio na ich rewersie. Wykonać próbę pokrycia klejem rewersu płytki. Wykonać elastyczne spoiny dylatacyjne: - ≈ 10 m2 na zewnątrz, - ≈ 25 m2 na wewnątrz, - co 8 mb w przypadku długich i wąskich powierzchni. Zachować wszystkie szczeliny konstrukcyjne, podziałowe i obwiedniowe obecne w podłożu.

81908

Specyficzne kody

ean13
5900401819094
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.