Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

Kraft Tool USA Szpachelka Ze Stali

Kraft Tool USA Szpachelka Cała Ze Stali

118,33 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Szpachelka 6″ wykonana z jednego kawałka stali nierdzewnej. Model DW 733L LIMBER. Szerokość 152mm. Waga 180g.  LIIMBER znaczy giętki. Ta szpachelka jest trochę bardziej elastyczna niż jej siostra DW 733

Rozmiar
Rodzaj
Typ
Ostatnie sztuki w magazynie

Ocena:
(0)
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Firma Kraft Tool powstała w roku 1981 w małym garażu w Kanzas w USA. Firma zaczęła produkować narzędzia dla rzemieślników pracujących przy betonie i suchej zabudowie. Teraz jest ona  ogromną firmą skupiającą pod sobą wiele spółek.

Skąd taki rozwój? Ponieważ ich narzędzia są wyjątkowe. Pomyśl o szpachelce, która jest inna niż wszystkie i nawet czujesz to zanim zaczniesz nią pracować. Już sam dotyk stalowej rękojeści jest czymś czego nie doznasz biorąc do ręki plastikowe rękojeści szpachelek innych producentów. Szpachelki wykonane są z jednego kawałka stali nierdzewnej.  Ostrza tych szpachelek są cieniowane i zwężają się ku końcu powodując że przy szpachlowaniu uginają się odpowiednio dopasowując się do potrzeb. Wszystkie szpachelki zaczynają się oznaczeniem DW czyli "drywall"  z ang. sucha zabudowa 

Szpachelki występują w kilku wariacjach. To co rzuca się od razu w oczy to kolor rękojeści. Jest on pomarańczowy albo naturalny. Ta pomarańczowa osnowa to nie jest guma. Jest to farba z wybitym logo producenta. Nie różnią się one niczym poza tym od szpachelek bez osnowy chyba, że posiadają oznaczenie  "L" jak "limber" z ang. giętki. Nie wszystkie szpachelki posiadamy we wszystkich opcjach. 

Rozmiary i rodzaje szpachelek występujące bez osnowy i z osnową ( oznaczenie PF np DW733PF)

DW 727 1/2" 38mm. Dla elektryków do gipsowania przewodów. Dla szpachlarzy w trudno dostępnych miejscach.

DW728 2" 51mm. Dla elektryków do gipsowania przewodów. Dla szpachlarzy w trudno dostępnych miejscach

DW706 3" 76mm. Do prac przy suchej zabudowie przy wtapianiu papieru w łączenia płyt GK albo szpachlowania  trudno                                           dostępnych miejsc.

DW729 4" 102mm. Do prac przy suchej zabudowie przy wtapianiu papieru w łączenia płyt GK albo szpachlowania  trudno                                           dostępnych miejsc.

DW733 6" 152mm. Standardowa wielkośc do pracy przy suchej zabudowie. Do wtapiania taśmy papierowej lub fizeliny. Do                                         osadzania narożników perforowanych i nakładania masy szpachlowej.

DW736 10" 254mm. Do szpachlowania na Q2 suchej zabudowy oraz do szpachlowania mas szpachlowych w trudno dostępnych miejscach dla rakli o rozmiarach 450mm lub większe

Szpachelka giętka 

DW 733L  152mm.  Taka sama jak DW 733 ale  ostrze jest bardziej elastyczne.

Cechy:

  • Lekka i wytrzymała
  • cała ze stali nierdzewnej wysokiej jakości
  • Made in USA
  • Łatwa w czyszczeniu
  • Idealnie wyprofilowana "pod rękę"
  • Rozmiary 3", 4", 6", 10" bok ostrza mają pod kątem prostym do jego krawędzi co ułatwia osadzanie narożników i szpachlowanie.
  • Wzbudza szacunek wśród współpracowników dodając 35% do ich umiejętności.

Oferowana jest tylko jedna szpachelka z oznaczeniem z tytułu aukcji.

Posiadamy zestawy w ofercie!!

Szpachelka wykonana cała ze stali nierdzewnej. Lekka jak piórko, ale mocna jak wół! Bez rdzy! Ostrze i uchwyt ze stali nierdzewnej  wykonany jest z jednego kawałka materiału o  wielkiej wytrzymałości i trwałości. Polerowane 6″ ostrze jest idealne do malarskich i kartonowo-gipsowych zastosowań. Bez nitów, wyprofilowany uchwyt wygodny i łatwy do złapania. Okrągły otwór pozwala na łatwe przechowywanie.

18242

Specyficzne kody

ean13
765139459142
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zobacz także