Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

Parfait Liss Szpachelka 45cm

Parfait Liss Szpachelka 45cm

157,44 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Szpachla PARFAIT LISS o długości 45 cm wykonana oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza się także z zastosowaniem przedłużki teleskopowej długości od 1 do nawet 4 metrów.

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Szpachle do tynków i gładzi PARFAIT LISS wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz wyposażona w specjalny ergonomiczny uchwyt, który w połączeniu z technologią Bi-Flex pozwala na idealne wygładzenie ścian bez rysowania powierzchni. System ten idealnie sprawdza podczas pracy i aplikacji tynków i gładzi oraz szpachli na trudno dostępnych miejscach wymagających użycia drabin lub rusztowań. Po zastosowaniu dedykowanej lancy przedłużki teleskopowej długości od 1 do nawet 4 metrów mamy swobodny dostęp do sufitów, gzymsów itp.

541045

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.