Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

Rigips Premium Light 21 kg gotowa masa szpachlowa
Rigips Premium Light 21 kg gotowa masa szpachlowa

Rigips Premium Light 21 kg Gotowa Masa Szpachlowa

129,15 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Lekka gotowa masa szpachlowa do wstępnego szpachlowania z taśmą zbrojącą i finiszowego szpachlowania płyt gipsowo - kartonowych. Tam gdzie potrzebna jest pewność spoinowania bez reklamacji. Idealna do spoinowania papierem. Jest super gęsta. Zalecamy nieco ja rozwodnić.

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

Zastosowanie: Do wstępnego szpachlowania z taśmą zbrojącą i finiszowego szpachlowania płyt gipsowo - kartonowych. Może być również stosowana do wygładzania tynków gipsowych, tynków cementowo-wapiennych oraz ścian z bloczków gipsowych. Można stosować tak jak Joint Compound 25kg

Można stosować do skrzynek wyrównujących (flat box) jak i do aplikacji bazooką albo  spoinerem typu banjo jak homax.

Niezwykła moc klejenia papieru. Papier dosłownie rozwarstwia się przy próbie wydobycia go ze spoiny.

Zlety:

Wyjątkowa łatwość nakładania.
• Wysoka wydajność.
• Najwyższa gładkość uzyskanej powierzchni. 
Łatwe szlifowanie

Spoinowaniepłyt g-k–nakładanie ręczne.

Jeżeli stosuje się taśmę papierową lub fizelinę, to pierwszą warstwę masy należy nałożyć na szerokość ok. 100 mm na połączeniu krawędzi dwóch płyt. Następnie umieścić taśmę w rozprowadzonej masie szpachlowej tak, aby idealnie do niej przylegała. Następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Nałożyć drugą i trzecią warstwę masy szpachlowej na wyschniętą poprzednią warstwę. Każda kolejna warstwa powinna być szersza od poprzedniej o ok. 50 mm. Szerokość całkowicie zaszpachlowanego połączenia powinna wynosić ok. 350-400 mm. Zastosowanie taśmy samoprzylepnej bezpośrednio na krawędziach płyty Rigips RIGIMETR eliminuje pierwsze szpachlowanie. Szerokość spoiny na krawędziach ciętych powinna wynosić ok. 600 mm. Premium Light należy szpachlować tylko suche powierzchnie. Szlifowanie można rozpocząć po całkowitym wyschnięciu.

Wykonywanie gładzi–nakładanie mechaniczne.

Wykonywanie gładzi może odbywać się za pomocą urządzeń do mechanicznego nakładania mas szpachlowych. Wymaga to jednak prawidłowego doboru urządzenia oraz jego parametrów pracy. Do mechanicznej aplikacji Premium Light zaleca się stosować jeden z poniższych modeli agregatu firmy Graco (patrz zdjęcie).

Rigips
RIG_11515655

Opis

Numer artykułu
11515655
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu ?Bezpieczeństwo klienta?)

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.