Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

TECE Tuleja Zaciskowa Teceflex Do Rury Wielowastwowej

TECE Tuleja Zaciskowa Teceflex Do Rury Wielowastwowej

3,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Opis Produktu

TECEflex jest systemem instalacyjnych rur tworzywowych z możliwością wielu zastosowań w technologii budownictwa mieszkaniowego. Złączki z brązu oraz z mosiądzu są certyfikowane i zatwierdzone do użytku w instalacjach wodociągowych, gazowych (nie dotyczy rynku polskiego), i sprężonego powietrza. Specjalna budowa rur wielowarstwowych TECEflex umożliwia uniwersalne ich zastosowanie - jedynym wyjątkiem jest rura z żółtą warstwą wierzchnią - rura gazowa. TECEflex jest zatem naprawdę użytecznym systemem instalacyjnym. Montaż jest prosty i pewny. Złączki nie mają oringów a dopasowana prasa zawsze szczelnie złączy rurę z odpowiednia złączką.

Rozmiar

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Czy wiesz, że istnieje innowacyjna technologia łączenia rur TECEflex, która jest bardzo odporna na błędy wykonawcze i nie wymaga użycia o-ringów? Ta technologia jest wyjątkowo higieniczna i eliminuje martwe przestrzenie stagnacji wody, co zapewnia bezpieczeństwo Twojej instalacji.

Korzyści

Nie tylko to, ale dzięki tej technologii, można uniknąć dużych strat ciśnienia, ponieważ średnice wewnętrzne złączek i rur są niemal identyczne. Dodatkowo, zaciskanie osiowe umożliwia łatwe i szczelne połączenie, bez konieczności konserwacji połączenia.

Zastosowanie

System TECEflex oferuje szeroki asortyment złączek metalowych, w tym złączki mosiężne i z brązu, które są certyfikowane i zatwierdzone do użytku w różnego rodzaju instalacjach. W szczególności, złączki wyprodukowane z brązu są bezwarunkowo polecane przez Federalny Urząd Środowiska (UBA) i są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami. Te złączki są uniwersalne i dopuszczone do każdego obszaru zastosowania, a także stosowane dla każdej jakości wody pitnej.

Zapamiętaj

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z zalet technologii łączenia TECEflex, pamiętaj, że złączki dopasowane do rozmiaru są dostępne oddzielnie, a na każdą złączkę potrzebne są dwie tuleje. W ten sposób możesz łatwo i skutecznie zainstalować swoją instalację z użyciem prostej technologii i uniknąć błędów wykonawczych.

Zalety złączek TECEflex w pigułce

  • Złączki mosiężne i z brązu są uniwersalne i dopuszczone do każdego obszaru zastosowania
  • Złączki z brązu stosuje się dla każdej jakości wody pitnej 
  • złączki wykonane z brązu, mosiądzu oraz z PPSU nie mają dodatkowego pokrycia inną substancją.
  •  Prosta technologia - mniej błędów.

Złączki dopasowane do rozmiaru dostępne oddzielnie. Na każdą złączkę potrzebne są dwie tuleje.

734520

Specyficzne kody

ean13
4027255000353
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.