3M Handmasker M3000 oklejarka
3M Handmasker M3000 oklejarka
3M Handmasker M3000 oklejarka
3M Handmasker M3000 oklejarka

3M Handmasker M3000 Oklejarka Dyspenser Do Oklejania Powierzchni +Gratisy

611,31 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni.

Czy oklejanie powierzchni przed malowaniem jest ważne?

Jest niezwykle ważne, aby szybko okleić powierzchnie przed malowaniem na miejscu, aby zapewnić profesjonalne, trwałe wykończenie. Bez odpowiedniego oklejenia, farba może wsiąkać w zniszczyć powierzchnie, które mają nie być malowane co powoduje nierówny i nieprofesjonalny wygląd. Dodatkowo, oklejanie folią lub papierem pomaga również chronić sąsiednie ściany i podłogi przed przypadkowymi rozpryskami lub rozlaniem farby. Krótko mówiąc, prawidłowe i szybkie oklejenie powierzchni przed malowaniem na miejscu jest niezbędne do uzyskania wysokiej jakości profesjonalnego wykończenia.

Gratisy

✔️Rolka taśmy klejącej Scotch Blue 

✔️Dodatkowy uchwyt do dłuższych rolek np Storch papier 30cm

✔️Rolka folii 3M o szerokości 182cm

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis Produktu:

Oszczędzaj czas z lekką oklejarką renomowanej firmy 3M. Specjalnie do oklejania listew, profili, futryn, ścian. Idealnie nadaje się do oklejania przed malowaniem agregatem. Papier przy odwijaniu łączony jest automatycznie z taśmą klejącą i obcinany specjalnym 30cm nożem. Papiery do maskowania do tego urządzenia znajdziesz również na naszym sklepie. Ciesz się szybkim i wydajnym rozwiązaniem, które pomoże Ci szybko wykonać pracę. Kup teraz! 

3m dyspenser handmasker

Korzyści

Owijarka 3M została zaprojektowana z myślą o wydajności. Jest zbudowana tak, aby była lekka, więc z łatwością zmieści się w każdej przestrzeni, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Funkcja odwijania i przycinania pozwala na płynną i precyzyjną pracę, a wbudowany 30cm nóż ułatwia cięcie papieru i kleju. Dzięki tej maszynie z łatwością okleisz listwy, profile i ramy przed pomalowaniem ich agregatem. Do tego papiery i folie maskujące do tego urządzenia są również dostępne w naszym sklepie. Już dziś zaopatrz się w szybkie i wydajne rozwiązanie, które ułatwi Ci pracę!  

oklejarka 3M

Działanie

Oklejarka, handmasker 3M łączy taśmę z papierem lub folią tak aby można ją było zamocować ją na oklejanym przedmiocie lub powierzchni. Nóż odcina precyzyjnie i szybko w potrzebnym miejscu. Specjalny uchwyt pozwala na zawieszenie oklejarki przy pasku lub kieszeni.

Posiadamy noże zamienne do papieru i do folii


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zobacz także